Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

Odběr novinek [Newsletter]

Vak na kufr - připravuje se Zobrazit v plné velikosti

Vak na kufr

Vak na kufr je konstrukčně jiný něž klasické vaky s bočním plněním, které jsou svařovány do kruhu, kdežto tento vak je náročněji svařován do obdélníku. Součástí vaku jsou již integrované vázací popruhy ke kufru. Pomocí sedmi vázacích a kompresních popruhů vak kvalitně připevníte a zkomprimujete na požadovanou velikost.

Rozměr: 23x18x42 cm

Více informací

VNK

904 Produkty jsou na skladě

1 127,00 Kč

Vak na kufr je konstrukčně jiný něž klasické vaky s bočním plněním, které jsou svařovány do kruhu, kdežto tento vak je náročněji svařován do obdélníku. Hrdlo vaku je opatřeno suchým zipem, který usnadní jeho zarolování. Součástí vaku jsou již integrované vázací popruhy ke kufru v šířce 25 mm. Pomocí sedmi vázacích a kompresních popruhů vak kvalitně připevníte a zkomprimujete na požadovanou velikost. Popruhy nelze ztratit, protože jsou všity a zavařeny ke dnu vaku. Vrchní část vaku je opatřena gumou na drobné věci, např. boty nebo pití. Tyto věci je vždy potřeba zabezpečit proti ztrátě, např. karabinou. Do vaků na kufry doporučujeme dávat lehké a objemné vybavení, jako je spacák, karimatka, stan... Je zbytečné tyto věci dávat do kufrů, a tím si zabírat místo na drobné věci a oblečení. Vaky jsou 100% voděodolné, nemusíte se proto bát vody, a dokonce ani vlhkosti. Prostě budete mít jistotu, že po cestě v dešti se budete mít kde ohřát. Doporučujeme nedávat stan se pacákem dohromady! Je to pro případ, že máte stan navlhlý (i z vašeho dechu se vypařuje vlkost). Suchý spacák okamžitě vtáhne vlhkost do sebe. Materiál je vysokopevnostní plastel. Barva je základní černá, po obvodu se žlutým pruhem, jednak pro zvýšení vaší viditelnosti v dopravě a zároveň pro identifikaci jezců ve skupině. Vak nikdy nevažte přes ostré hrany. Nevystavuje ho nadměrným teplotám. Jelikož materiál obsahuje vysoké procento speciálních vláken vtavených do materiálu (zde je obrovský rozdíl oproti konkurenci), takže se při náhodném rozříznutí dál nepárá a stačí trhlinu přelepi páskou (pásku po zalepení ideálně vystavit slunci nebo jinak zahřát) nebo zalepit speciálním lepidlem x-treme.

Rozměr: 23x18x42 cm

Doprava po ČR 120 Kč po Slovensku 220 Kč.

tebulka_velikosti_kveten

  • TEST MATERIÁLU PLASTEL
    Plastel je materiál, který používáme na výrobu vaku s horním i bočním plněním. Je to vysokopevnostní materiál který má v sobě pletená vlákna, jež zajišťují jeho perfektní vlastnosti. Na výrobu Podkov 65l a barva písková, se používá materiál ještě pevnější. Zajímavé na tomto testu je, že jsme k uchycení materiálu použili poměrně slabé háčky, které se do něj krásně zařezávali, až došlo k perforaci materiálu. I tak byl test více než úspěšný - udržel přes 50 kg. Video můžete zhlédnout na adrese: http://www.youtube.com/watch?v=Mh59guvjBTc
  • Tabulka velikostí leták.
    Tabulka velikostí Motovaky leták.